Zaproszenie do składania ofert - seminaria gościnne w branży life science

Zaproszenie do składania ofert

w zakresie realizacji seminariów gościnnych

na potrzeby realizacji projektu Uniwersytetu Jagiellońskiego „StartUJ – program zwiększania szans na rynku pracy studentów nauk ścisłych i przyrodniczych UJ”, nr umowy o dofinansowanie projektu: POWR.03.01.00-00-K166/15, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój III Oś priorytetowa „Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju”, Działanie 3.1 „Kompetencje w szkolnictwie wyższym”.

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja seminarium gościnnego (2 godziny lekcyjne) przez osobę z doświadczniem w branży life science na potrzeby projektu StartUJ dla maksymalnie 12 osób w terminie luty-maj 2017 r.

Szczegółowe wymagania dotyczące osoby prowadzącej:

• co najmniej 3-letnie doświadczenie związane z przedsiębiorczością i/lub działalnością komercyjną w branży life science,
  • dobra komunikatywność, mile widziane doświadczenie dydaktyczne,
  • wykształcenie wyższe w dziedzinie biotechnologii lub pokrewnej,
  • posiadanie stopnia naukowego doktora będzie dodatkowym atutem.

Zaproszamy do przesyłania ofert (wraz ze stawką godzinową) na adres email: dominik.czaplicki@uj.edu.pl

Data opublikowania: 26.01.2017