Rejestracja

Zapraszamy do składania dokumentów w ramach projektu finansowanym ze środków Unii Europejskiej, w ramach programu operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój: StartUJ - program zwiększenia szans na rynku pracy studentów nauk ścisłych i przyrodniczych UJ (POWR.03.01.00-00-K166/15). Studenci i studentki, którzy chcą wziąć udział w programie, proszeni są o zapoznanie się z Regulaminem projektu.

Wszyscy chętni studenci muszą złożyć podpisane załączniki 1, 2 oraz 7 (do pobrania tutaj) w Biurze Projektu, ul. Łojasiewicza 11, pok. H-0-05 w dniach: poniedziałek - wtorek w godz. 10.00-14.00 lub czwartek - piątek w godz. 10.00-14.00 (w środę Biuro jest nieczynne).

Prosimy o nie wpisywanie dat na dokumentach, zostaną one uzupełnione przez pracownika Biura Projektu.

Wyniki rekrutacji - wyjazd studyjny do Julich (Niemcy)

Uprzejmie informujemy, że Komisja Projektu StartUJ zakończyła prace dotyczące zgłoszeń przesłanych na wyjazd studyjny do Julich (Niemcy) we wrześniu 2016. Listy rankingowe publikujemy poniżej.

Komisja Projektu StartUJ podjęła decyzję, że procedura odwoławcza nie zostanie przeprowadzona ze względu na brak podstaw formalnych. Niektóre osoby, które przesłały swoje zgłoszenia nie odbyły obligatoryjnego szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, co jest warunkiem udziału w wizytach studyjnych w ramach projektu.

Osoby, które zakwalifikowały się do wyjazdu studyjnego indywidualnie otrzymają informację co do dalszych działań formalnych.

Zespół projektowy StartUJ

StartUJ-lista1_Julich-2016.pdf