Rejestracja

Zapraszamy do składania dokumentów w ramach projektu finansowanym ze środków Unii Europejskiej, w ramach programu operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój: StartUJ - program zwiększenia szans na rynku pracy studentów nauk ścisłych i przyrodniczych UJ (POWR.03.01.00-00-K166/15). Studenci i studentki, którzy chcą wziąć udział w programie, proszeni są o zapoznanie się z Regulaminem projektu.

Wszyscy chętni studenci muszą złożyć podpisane załączniki 1, 2 oraz 7 (do pobrania tutaj) w Biurze Projektu, ul. Łojasiewicza 11, pok. H-0-05 w dniach: poniedziałek - wtorek w godz. 10.00-14.00 lub czwartek - piątek w godz. 10.00-14.00 (w środę Biuro jest nieczynne).

Prosimy o nie wpisywanie dat na dokumentach, zostaną one uzupełnione przez pracownika Biura Projektu.

Certyfikowane kursy z Nokia Solutions

Studentów III roku I stopnia oraz II roku II stopnia zachęcamy do wzięcia udziału certyfikowanych kursach prowadzonych przez firmę Nokia Solutions. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uczestnicy projektu StartUJ mogą wziąć udział w 3 certyfikowanych szkoleniach:

• Python w telekomunikacji - nauka języka Python pod kątem zastosowań sieciowych i telekomunikacyjnych
  • FPGA w telekomunikacji - nauka wykorzystania układów pamięci FPGA w zastosowaniach telekomunikacyjnych
  • C++ w telekomunikacji - nauka zastosowania języka C++ pod kątem programowania wielowątkowego stosowanego w dużych projektach telekomunikacyjnych

Zajęcia będą się odbywały na Wydziale FAIS w terminie od 17.11.2017 do 23.02.2018.
Python: piątki, godz. 14.00 – 18.00
FPGA: piątki, godz. 15.00 – 19.00
C++: piątki, godz. 8.00 – 12.00

Szczegółowe informacje na temat zakresu szkoleń można znaleźć tutaj.

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Data opublikowania: 23.10.2017