Kolejny nabór na warsztaty i projekty grupowe life science

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji działań stworzonych z myślą o studentach zainteresowanych dziedziną life science. Jest to moduł zajęć trwający dwa semestry, który realizowany jest na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Moduł ten składa się z trzech komplementarnych elementów:

1. zajęć warsztatowych obejmujących pracę nad projektami grupowymi, które stanowią pomysł na technologię lub przedsięwzięcie komercyjne (średnio 2 godziny tygodniowo),
  2. spotkań-seminariów z osobami związanymi z biznesem i przemysłem biomedycznym (8 spotkań w ciągu roku),
  3. wizyt studyjnych w wybranych przedsiębiorstwach działających w branży life science (8 wizyt, w tym 3 wyjazdy kilkudniowe).

Podsumowaniem wszystkich tych zajęć będą prezentacje projektów grupowych w języku angielskim przed międzynarodowym panelem ekspertów, planowane na maj 2018 roku.

Wszyscy uczestnicy projektu StartUJ są zobowiązani do udziału w szkoleniach wstępnych, które dotyczą umiejętności komunikacyjnych, działania w grupie oraz elementów prawa pracy. Ponadto, studenci zainteresowani tym modułem mogą uczestniczyć również w wybranych częściach projektu realizowanych na pozostałych Wydziałach UJ: Chemii; Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej oraz Geografii i Geologii.

W roku akademickim 2017/2018 limit miejsc wynosi 10 osób, a wstępna rekrutacja trwa do 6 sierpnia. W przypadku dużej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do wyboru uczestników na podstawie dodatkowego zadania realizowanego zdalnie. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o e-mail na adres dominik.czaplicki@uj.edu.pl.

Dominik Czaplicki
koordynator projektu StartUJ na WBBiB