Zapraszamy na prezentacje projektów grupowych z dziedziny life science

StartUJ - student business presentation day

Zbliża się finał części projektu stworzonej z myślą o studentach zainteresowanych dziedziną life science. Przez ostatnich kilka miesięcy w ramach warsztatów R&D + biznes uczestnicy programu StartUJ z Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ pracowali nad projektami grupowymi. Wokół 5 różnych pomysłów na technologię lub przedsięwzięcie komercyjne powstały prezentacje, które zostaną wygłoszone publicznie w sobotę 26 maja oraz ocenione przez międzynarodowy panel ekspertów: Patricia Barclay (Edynburg), dr Lila Drittanti (Paryż), dr Manuel Vega (Paryż), dr Ernst Plefka (Wiedeń) oraz dr Anna Laskowska (EIT+, Wrocław). Program przewiduje również wystąpienia jurorów oraz plenerowy lunch. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 w Parku Life Science Kraków (ul. Bobrzyńskiego 14, sala kinowa w budynku C).

Uwaga: liczba miejsc ograniczona, do udziału wymagana jest rejestracja!

Zapraszam serdecznie,

Dominik Czaplicki